Potahové materiály

SILVER - potahová látka se speciální úpravou SILVER PROTECT zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Vysoce kvalitní stříbrem ionizovaný povrch potahu má antimikrobiální účinek. Už do dvou hodin redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií až o 90 procent. Je proto zvláště vhodný pro alergiky. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vytváření nepříjemného zápachu. Praní na 60 °C.

TENCEL - je materiál, jehož vlastnosti ho předurčují pro výrobu matrací. Kvalitní vlákno, činí tuto látku sametově hebkou, dobře drží tvar a působí luxusním dojmem. TENCEL je přírodní produkt, jehož základem je dřevní celulóza. TENCEL dobře absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Materiál je přirozeně antibakteriální. Potah je pratelný na 60 °C

BAMBOO - matracová látka utkaná z přírodního bambusového vlákna, bavlny a polyesteru. Tento nový materiál je šetrný vůči životnímu prostředí a má vlastnosti, které jsou optimální pro využití v matracích. Je hedvábně měkký a příjemný na dotek. BAMBOO přirozeně odpuzuje mikroorganismy a je nemačkavý. Látka je pratelná do 60 °C

ALOE VERA - obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Velmi jemná a příjemná k pokožce. Praní do 60 °C.

SILK – tato exkluzivní látka byla vyrobena s využitím nanotechnologií. Díky nanovláknům získal SILK jemnost hedvábí. Struktura látky v sobě spojuje výjimečnou lehkost a pružnost materiálu. Potah SILK je svou hebkostí mimořádně příjemný na dotek. Poskytuje výjimečný a neopakovatelný komfort spánku. Celkový vjem komfortu je navíc umocněn zašitím viscoelastické pěny do potahu. Pratelný na 40°C.

KASHMIRA - kašmír byl po celá staletí vnímán jako symbol elegance a luxusu. KASHMIRA je textilie vyvinutá na bázi směsi přírodních kašmírových a syntetických viskózních vláken. Výsledkem je tkanina, která vám poskytne jedinečný spánkový komfort. Má schopnost udržovat přirozenou teplotu lůžka na úrovni teploty lidského téla, je lesklá a hebká na dotyk. Pratelný na 40°C.

SANITIZED - textilie s velmi silnou dezinfekční ochranou zajistí dlouhodobou svěžest a čistotu lůžka. Tato pokročilá technologie ničí alergeny, bakterie a roztoče s účinností až 99%. Výhodou této úpravy je vynikající hygiena potahu. Trvale zabraňuje množení bakterií, kvasinek, plísní a roztočů. Minimalizuje vznik nepříjemných pachů. Vůči pokožce je neutrální. Je vhodný zejména pro alergiky. Potah je pratelný na 40°C.

GINSENG - tato antistresová aromaterapeutická textilie je obohacena o extrakty z ženšenu. Ten je nejlepší možností jak se zbavit stresu, probudit se svěží a s radostí do nového dne. Ženšen stimuluje centrální nervovou soustavu, potlačuje deprese a únavu. Spánek je hluboký a klidný. Potah je pratelný na 60°C.

OUTLAST - původně v laboratorních podmínkách NASA vyvinutý materiál určený pro ochranu kosmonautů vůči teplotním výkyvům. Pro své jedinečné vlastnosti byl uvolněn pro komerční uplatnění. OUTLAST využívá principu změny skupenství. Textilie obsahuje mikrokuličky speciálního vosku, který zahříváním kapalní a odebírá tak teplo, ochlazením znovu tuhne a teplo tak odevzdává. OUTLAST tak skvěle reguluje teplotní výkyvy Vašeho lůžka. Vytváří vyvážené mikroklima důležité pro klidný a zdravý spánek. Pratelný na 40°C.

ORGANIC COTTON - organická bavlna neboli bio bavlna je vlákno vypěstované za dodržení velmi přísných pravidel bio hospodářství. Organická bavlna je top ekologické vlákno současnosti! Je vyráběna bez pomoci chemie, pomáhá nejen ekosystému, ale i lidem. Textilie je 100 % přírodní, jemnější než klasické bavlna. Chová se neutrálně vůči pokožce a je velmi příjemná na dotek. Je pratelná na 60°C.

CLIMACOOL - značková textilie z dvojitého dutého vlákna. Optimalizuje cirkulaci vzduchu, reguluje teplotu a pocení. Odvádí horko a vlhkost pryč od těla. Při spaní na CLIMACOOL cítíte neustále příjemný chlad. Potah je pratelný na 60°C.

NANOCLEAN - jedna z nejmodernějších textilií využívající specifických vlastností nano efektu. NANOCLEAN vyniká schopností bránit se ušpinění a vzniku skvrn. Má přirozenou samočistící funkci, je šetrný k životnímu prostředí, velice odolný na otěr a tlak. Zůstává aktivní po dlouhou dobu a to i po mnoha vypráních. K pokožce je neutrální, příjemně měkký. Pratelný na 60°C.

COOL TOUCH - velmi jemná tkanina zhotovená z polyesterového čtyřkanálkového vlákna. Má schopnost velmi rychle odvádět teplo od těla a vytvářet tak příjemně chladivý efekt. Pratelná na 60°C.

DRY&SOFT - exkuzivní, vysoce luxusní a zároveň funkční matracová tkanina. Svými anti-statickými a antistresovými vlastnostmi pomáhají matrace s tímto typem potahu Vašemu tělu rychle načerpat potřebnou energii. DRY&SOFT se navíc díky nejnovější technologii zpracování velice snadno udržuje, brání tvorbě skvrn a svými vlastnostmi zlepšuje hydroregulaci lůžka. Je antibakteriální, velmi vzdušná a příjemná na dotyk. Pratelná na 40°C.