THERAPY
Vyrobena z touhy po dokonalosti
30
cm
VÝŠKA
135
kg
NOSNOST
3
TUHOST
HYDRO REGULACE
ANTI BAKTERIÁLNÍ
ANTI ALERGENNÍ
THERMO REGULACE
LATEX
PŘÍRODNÍ MATRIÁLY
MULTI ZÓNOVÁ
ANTI STRESS
ELIMINACE TLAKOVÝCH BODŮ
ORTOPEDICKÉ VLASTNOSTI

Prémiová matrace THERAPY byla navržena tak, aby poskytla maximálně klidný, pohodlný a zdravý spánek.

Základem je multizónové jádro o velkém počtu mikropružin. Ty pracují nezávisle na sobě a každá z nich je zapouzdřena v natkané textilii. Blok mikropružin je pak opatřen obvodovým výstužným rámem a uložen v takzvaném BOX systému. Jedná se o kombinaci různých vrstev elastických tlumících a houževnatějších materiálů. V případě THERAPY matrace jsou to zejména polyuretanová COMFORT pěna, reflexní FLEXI pěna, studená pěna a přírodní TALALAY latex. Mimo to je zde použit například přírodní filc, netkaná textilie, duté mikrovlákno…

Komfortní vlastnosti matrace dotváří latexový topper (vrchní nadstavba ložné plochy). Eliminuje tlakové body, ochlazuje lůžko, odvádí přebytečnou vlhkost od těla a tlumí přenos pohybu. Posledně zmíněná vlastnost je důležitá zejména při partnerském spaní na dvojmatraci.

Exkluzivní je potah matrace, vyrobený z GINSENG textilie. Výtažky ženšenu v něm obsažené působí proti stresu, podporují spánek, uvolnění a regeneraci nervové soustavy. Potah je bohatě plošně i tvarově prošívaný, opatřený pružnými obvodovými lemy a úchyty pro snazší manipulaci.

Použité materiály splňují CE, CertiPur a Öekotex specifikace. Matrace THERAPY vyniká dlouhou životností, je velmi vzdušná a hodí se na veškeré druhy podkladů s výjimkou polohovatelných roštů.

1 Funkční potah GINSENG
2 Klimatizační duté mikrovlákno
3 Vrstva měkčené COMFORT pěny
4 Netkaná textilie
5 Vrstva přírodního TALALAY latexu
6 Vrstva měkčené COMFORT pěny
7 Netkaná textilie
8 Vrstva elastické COMFORT pěny
9 Izolační vrstva z přírodní plsti
10 Sedmizónové taštičkové jádro
11 Sedmizónové taštičkové jádro
12 Vrstva elastické COMFORT pěny
13 Netkaná textilie
14 Vrstva měkčené COMFORT pěny
15 Klimatizační duté mikrovlákno
16 Funkční potah GINSENG